Newsy

OFF Festival Katowice 2013: Zaczynamy!!!

komentarzy

Zapraszamy na ósmą edycję katowickiego święta muzyki alternatywnej. Festiwal odbędzie się w tym roku w dniach od 2 do 4 sierpnia, a zagrają m.in. Deerhunter, Jens Lekman, Metz, Merchandise i Laurel Halo.

więcej >>>

OFF Festival Katowice w ścisłym finale!

1 komentarzy

Dziękujemy za wasze głosy i z dumą informujemy, że OFF Festival Katowice znalazł się w ścisłym finale prestiżowych nagród European Festival Awards. Czy po raz drugi z rzędu otrzymamy statuetkę w kategorii Best Medium Sized Festival (Najlepszy Festiwal Średniej Wielkości) – okaże się już 9 stycznia.

więcej >>>

OFF Festival Club: Francuski tajfun

3 komentarzy

OFF Festival Club powraca! Gwiazdą najbliższej klubowej edycji jednego z najbardziej rozpoznawanych festiwali będzie francuska legenda electro - duet DAT Politics! Koncert odbędzie się 2.12.2012 w Cafe Kulturalna w Warszawie.

więcej >>>

Przeżyjmy to jeszcze raz!

2 komentarzy

Opinie publiczności, rozmowy z artystami i organizatorami, fragmenty koncertów, kulisy. Wszystko znajdziecie w filmie dokumentalnym o OFF Festivalu 2012 w reżyserii Michała Brauma.

więcej >>>

Przyjaciele OFF Festivalu – liczymy na Wasze głosy!

0 komentarzy

Z dumą informujemy, że po raz trzeci z rzędu OFF Festival Katowice został nominowany do prestiżowych nagród European Festival Awards. W ubiegłym roku udało nam się zdobyć laur w kategorii Best Medium Sized Festival (Najlepszy Festiwal Średniej Wielkości) i tym razem znowu jest to możliwe – wszystko w Waszych rękach.

więcej >>>

OFF Festival Katowice 2012: Do zobaczenia za rok!

19 komentarzy

To był niezapomniany weekend – roztańczeni Metronomy, dzicy Atari Teenage Riot, żywa magia Charlesa Bradleya, szaleni Swans, zjawiskowi Battles, charyzmatyczni Thurston Moore, Kim Gordon, Stephen Malkmus i Henry Rollins, czy wreszcie jedyny i niezastąpiony, legenda wcielona – Iggy Pop ze swoją hałaśliwą kompanią. Siódmy OFF Festival przeszedł do historii.

więcej >>>
<<< poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 następne >>>