Newsy

OFF Festival Katowice 2012: Ekstremalna muzyka na trudne czasy

2 komentarzy

Kryzys, wojny, niepokoje społeczne – tego rodzaju nastroje zawsze znajdowały swoje odbicie w muzyce. Chcecie dowodów? Cybercore'owy jazgot Atari Teenage Riot, brutalna prawda Converge, kipiący bólem soul Charlesa Bradley'a i oświecona ironia Świetlików powinny wam wystarczyć. Ich wszystkich – a także Shabazz Palaces, Other Lives i Kirk – zobaczycie w sierpniu na OFF Festivalu.

więcej >>>

OFF Festival Katowice 2012: Z psychodelią przez świat

2 komentarzy

Od muzyki psychodelicznej z Nowej Zelandii, przez funk spod islandzkich wulkanów, aż po niepowtarzalny sound kalifornijskich garaży – na OFF-ie wszystko jest możliwe. Connan Mockasin, Retro Stefson i Ty Segall dołączają do listy artystów, których zobaczymy w sierpniu w Katowicach.

więcej >>>

OFF Festival Katowice 2012: Iggy And The Stooges

11 komentarzy

Jedyni i niepowtarzalni Iggy And The Stooges oraz kultowe formacje Suicide i Death In Vegas otwierają długą listę wykonawców, których zobaczymy pomiędzy 3 a 5 sierpnia w katowickiej Dolinie Trzech Stawów. Bilety na OFF Festival 2012 już w sprzedaży!

więcej >>>

OFF najlepszy w Europie!

14 komentarzy

Z dumą informujemy, że otrzymaliśmy prestiżową nagrodę European Festival Award za rok 2011 w kategorii Best Medium Festival, czyli Najlepszy Festiwal Średniej Wielkości.

więcej >>>

OFF 2011 – wydarzenie roku!

0 komentarzy

OFF Festival został uznany najważniejszym wydarzeniem 2011 roku przez słuchaczy Trójkowego Radiowego Domu Kultury. Dziękujemy Wam kochani za głosy! I życzymy wszystkiego, co najlepsze w 2012 roku - w tym jeszcze lepszego OFF-a :-)

więcej >>>

Przeżyjmy to jeszcze raz!

0 komentarzy

"One of the best musical parties you will find anywhere" – napisał o nas prestiżowy Clash Magazine. Wszystkich, którzy podzielają tę opinię zapraszamy do ponownego przeżycia OFF Festivalu 2011, dzięki znakomitemu dokumentowi Michała Brauma. I przypominamy – karnety na 2012 już w sprzedaży!

więcej >>>

OFF 2012: Pierwsze gwiazdy na Gwiazdkę

8 komentarzy

Już kilka dni przed Świętami mamy dla Was nie lada prezenty: Matthew Herbert i Alva Noto na OFF-owym before party 2 sierpnia i supertanie karnety na cały festiwal, który odbędzie się 3-5 sierpnia 2012!

więcej >>>

Nagrody European Festival Awards – głosujcie na OFF!

2 komentarzy

Z dumą informujemy, że OFF Festival Katowice 2011 został nominowany do prestiżowych nagród European Festival Awards w dwóch kategoriach: Line Up Of The Year - chodzi o najlepszy program i sami przyznacie, że zasłużyliśmy ;-) - oraz Best Medium Sized Festival (Najlepszy Festiwal Średniego Rozmiaru).

więcej >>>