Newsy

OFF Festival Katowice w ścisłym finale!

Dziękujemy za wasze głosy i z dumą informujemy, że OFF Festival Katowice znalazł się w ścisłym finale prestiżowych nagród European Festival Awards. Czy po raz drugi z rzędu otrzymamy statuetkę w kategorii Best Medium Sized Festival (Najlepszy Festiwal Średniej Wielkości) – okaże się już 9 stycznia.

Głosy zostały policzone i z setek festiwali reprezentujących 33 kraje Europy pozostało w każdej kategorii 10 najwyżej ocenionych przez publiczność - w tym OFF Festival Katowice 2012, za co chcielibyśmy wam wszystkim serdecznie podziękować. Organizatorzy European Festival Awards już wiedzą, kto zwyciężył, a my dowiemy się na uroczystej gali, która odbędzie się 9 stycznia w Groningen, w Holandii, w ramach festiwalu Eurosonic Noorderslag.

Przy okazji gratulujemy również innym polskim festiwalom, wyróżnionym w różnych kategoriach i trzymamy kciuki.

Nie możecie się już doczekać OFF Festivalu 2013? My również – a tych, którzy nie mają w sobie cierpliwości, za to sporo chęci do dobrej zabawy, zapraszamy na kilka godzin offowych emocji do Warszawy! Już 2 grudnia na imprezie z cyklu OFF Festival Club w Cafe Kulturalna wystąpi francuska legenda electro - duet DAT Politics! Bilety już do nabycia – cena w przedsprzedaży to 35 złotych.