Newsy

Boddika oraz Loefah & MC Chunky na before-party!

3 komentarzy

Znamy twardzieli, dla których trzy dni wielogodzinnej Offowej zabawy to za mało. Specjalnie z myślą o nich zaprosiliśmy dwóch znakomitych londyńskich producentów. Boddika i Loefah (z MC Chunkym) zagrają 4 sierpnia, w Klubie 50/50 - w piwnicach tego samego obiektu w którym mieści się Katowickie Centrum Kultury. Wstęp wolny dla posiadaczy biletów na Current 93, ale ilość miejsc ograniczona pojemnością klubu – kto pierwszy, ten tańczy.

więcej >>>

Zagraj na OFF-ie!

7 komentarzy

W portalu T-Mobile Music ruszył konkurs dla debiutujących wykonawców - to ostatnia szansa, żeby zaistnieć na tegorocznej edycji imprezy i zarazem pierwsza dla wielu młodych muzyków, by zaprezentować się przed tak szeroką publicznością.

więcej >>>

OFF 2011: Podział na sceny

25 komentarzy

Dziś witamy ostatni zespół zaproszony na tegoroczny OFF - radosny i psychodeliczny BiFF – i przedstawiamy szczegółowy podział na festiwalowe dni i sceny.

więcej >>>

Tindersticks – koncert z OFF-a w Trójce!

0 komentarzy

Przeżyjmy to jeszcze raz: w najbliższą niedzielę, 12 czerwca, tuż po godzinie 20. usłyszycie w Trójce koncert Tindersticks, zarejestrowany przed rokiem w Katowicach na OFF Festivalu. To był magiczny wieczór…

więcej >>>

Ostatni artyści ogłoszeni!

3 komentarzy

Niemiecki doomjazzowy Bohren & Der Club Of Gore, hipnotyzująca Muariolanza oraz świeża krew polskiej alternatywy - Kyst i The Lollipops – dołączają do składu OFF Festivalu.

więcej >>>

Magiczny surf

2 komentarzy

Frankie & The Heartstrings, Magic Kids, Kamp! to wykonawcy, którzy zasilą skład Trójkowej Sceny Prezydencji.

więcej >>>

Matematyka, noise, psychodelia…

6 komentarzy

Nazwa zobowiązuje! OFF Festival jako jedyny festiwal w Polsce prezentuje tak szeroki przekrój gatunkowy: od dysonansów Polvo, przez trans Oneidy i minimalizm Emeralds, aż po jazgot Mojej Adrenaliny i teatralny koncept "Stolika" Karbido.

więcej >>>

OFF Festival Katowice 2011: Od szeptu po krzyk

1 komentarzy

Fani gier wideo i filmów dla dorosłych. Trubadurzy, elektronicy i krzykacze. Skład OFF Festivalu powiększa się o grupy: dEUS, Gangpol & Mit, Trembling Bells, AIDS Wolf, Hype Williams, D4D, TRYP i Mołr Drammaz.

więcej >>>