Newsy

OFF Festival Katowice 2012: Notuj to!

1 komentarzy

Nigdy nie wiesz, kiedy spłynie wena – może w Katowicach, pomiędzy koncertami, przyjdzie ci do głowy zwrotka piosenki, hasło reklamowe, albo genialny wynalazek, który rozwiąże problemy ludzkości. Zanotuj to w oficjalnym notesie OFF Festivalu!

więcej >>>

Witamy Enchanted Hunters

0 komentarzy

Enchanted Hunters, jeden z najbardziej obiecujących polskich debiutów ostatnich miesięcy, wystąpią na OFF Festivalu. Zastąpią na Scenie Leśnej T-Mobile formację Jazzpospolita. Enchanted Hunters również brali udział w konkursie Zrób Głośniej! na OFF Festivalu i w głosowaniu jurorów uplasowali się na czwartym miejscu.

więcej >>>

Coś dla ciała i coś dla ucha

8 komentarzy

Płyty i gadżety, kuchnia z całego świata, projekcje filmowe w strefie gastronomicznej i słuchawki ochronne dla dzieci – na OFF Festivalu czeka na Was sporo atrakcji.

więcej >>>

OFF Festival Katowice gości Electronic Beats

3 komentarzy

Electronic Beats, międzynarodowy projekt muzyczny T-Mobile, po raz trzeci w Polsce! Tym razem 2 sierpnia zagości w Katowicach na zaproszenie OFF Festivalu. W klubie Oko Miasta wystąpią Chew Lips, The KDMS (w podwójnej roli) oraz Bubble Chamber.

więcej >>>

OFF Festival Katowice 2012: Bomby i mury

0 komentarzy

Tradycyjnie już OFF Festival pozostawi trwały ślad w przestrzeni miejskiej – Julian Jakub Ziółkowski przygotowuje mural zatytułowany "Kim". Z kolei BNNT zaatakują was hałasem w najmniej spodziewanym czasie i miejscu. Przygotujcie się na bombing!

więcej >>>