Newsy

OFF Festival Katowice 2012: spot reklamowy

1 komentarzy

Prezentujemy spot telewizyjny tegorocznej edycji OFF Festivalu. Przypominamy, że motywem muzycznym wykorzystywanym w reklamach tegorocznego OFF-a jest piosenka Pissed Jeans "False Jesii Part 2".

więcej >>>

Zrób Głośniej i zagraj na OFF Festivalu!

4 komentarzy

Co zrobić, żeby wystąpić na OFF Festivalu, u boku giganta muzyki Iggy’ego Popa, Swans, Mazzy Star, Atari Teenage Riot czy Stephena Malkmusa? Zrobić głośniej! Czekają aż trzy miejsca na Scenie Leśnej T-Mobile!

więcej >>>

Pisarze i poeci na OFF-ie

12 komentarzy

Proza i poezja, klasyka i awangarda, rozmowy i koncerty - wszystko to znajdziecie w OFF-owej Kawiarni Literackiej. Zaproszenie Artura Rojka do objęcia opieki artystycznej nad kawiarnią, po raz kolejny przyjął znany prozaik i poeta, Wojciech Kuczok.

więcej >>>

Filmowe wspomnienie z OFF Clubu

0 komentarzy

Zapraszamy do obejrzenia dwóch filmów z tegorocznego OFF Clubu. W tym roku impreza po raz pierwszy odbyła się w nowej formule - Barn Owl, A Hawk And A Hacksaw i Tim Hecker zagrali na żywo muzykę do filmów Anki i Wilhelma Sasnalów, Siergieja Paradżanowa i Wernera Herzoga. Zarówno Barn Owl, jak i Tim Hecker podczas OFF Clubu zaprezentowali filmowe programy po raz pierwszy w karierze.

więcej >>>