Newsy

OFF Festival Katowice 2011: Piękna i bestia

2 komentarzy

Z dumą ogłaszamy kolejne gwiazdy OFF Festival Katowice 2011: Anna Calvi zahipnotyzuje was swoimi mrocznymi pieśniami, a Baaba Kulka żonglować będzie trzema szóstkami - do Trójkowej Sceny Prezydencji bez egzorcysty nie podchodź!

więcej >>>

How To Dress Well i Wojtek Mazolewski Quintet

1 komentarzy

Z dumą informujemy, że do składu Sceny Trójki dołączają artyści, którzy wytyczają nowe granice muzyki – to Amerykanin How To Dress Well oraz nasz rodak Wojtek Mazolewski ze swoim kwintetem.

więcej >>>

Eksplozja!

2 komentarzy

Od gitarowego fajerwerku The Jon Spencer Blues Explosion po eteryczne melodie Low – z radością ogłaszamy kolejne gwiazdy tegorocznej edycji OFF Festivalu. Będzie też solidna lekcja historii polskiej alternatywy.

więcej >>>

OFF Festival Club Katowice: Zmiana lokalizacji!

1 komentarzy

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora, OFF Festival Club Katowice, który odbędzie się 16 kwietnia, został przeniesiony do Teatru Gugalander (ul. Jagiellońska 17A, Katowice). Program imprezy pozostaje bez zmian – wystąpią Niwea (tuż przed premierą drugiego albumu!), Kid606, Zs i legenda noise'u – Merzbow.

więcej >>>

Kultowy album Primal Scream i… dziewczyny

0 komentarzy

Primal Scream zaprezentują w całości swój kultowy album "Screamadelica", a Warpaint i Olivia Anna Livki pokażą – osobno – kobiece spojrzenie na alternatywne brzmienia. Będzie psychodelicznie i kolorowo.

więcej >>>

Mroczna elektronika i głośny noise-pop

0 komentarzy

Znamy kolejnych wykonawców, którzy uświetnią tegoroczną scenę Trójki na OFF Festivalu. To Matthew Dear, mroczny elektronik-eksperymentator oraz Male Bonding, czyli noisepopowa załoga z Londynu.

więcej >>>

Przyszłość muzyki na Scenie Trójki

0 komentarzy

OFF Festival Katowice zaprasza na Scenę Trójki – dwie pierwsze potwierdzone nazwy to utytułowany brytyjski DJ i producent Actress oraz nieobliczalni Francuzi z GaBLé.

więcej >>>

Od amerykańskiej alternatywy po arabskie wesela

0 komentarzy

Ariel Pink's Haunted Graffiti, Liars, Meshuggah, Omar Souleyman i Kury z "P.O.L.O.V.I.R.U.S.-em" to pierwsze gwiazdy OFF Festival Katowice 2011, który odbędzie się od 5 do 7 sierpnia. Zapraszamy również na specjalny koncert Current 93!

więcej >>>
<<< poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 następne >>>