Newsy

Nagrody European Festival Awards – głosujcie na OFF!

2 komentarzy

Z dumą informujemy, że OFF Festival Katowice 2011 został nominowany do prestiżowych nagród European Festival Awards w dwóch kategoriach: Line Up Of The Year - chodzi o najlepszy program i sami przyznacie, że zasłużyliśmy ;-) - oraz Best Medium Sized Festival (Najlepszy Festiwal Średniego Rozmiaru).

więcej >>>

Dziękujemy!

8 komentarzy

Wszystkim artystom, współpracownikom, mediom i przede wszystkim Wam – cudownej publiczności – dziękujemy za wspaniałe cztery dni. I do zobaczenia za rok.

więcej >>>

Bohren & Der Club Of Gore nie zagrają

7 komentarzy

Z przykrością zawiadamiamy, że ze względu na ważne sprawy rodzinne formacja Bohren & Der Club Of Gore była zmuszona odwołać swój udział w tegorocznej edycji festiwalu.

więcej >>>

Zapraszamy na posiłek

16 komentarzy

Kuchnia śląska, azjatycka, turecka i amerykańska, oferta dla wegetarian i mięsożerców, do tego oczywiście napoje – czyli OFF nie tylko dla ducha, ale i dla ciała.

więcej >>>

Obraz Maciejowskiego na festiwalowych gadżetach!

1 komentarzy

Przyjedź na OFF ubrany w oficjalny T-shirt festiwalu! Z dumą informujemy, że Marcin Maciejowski, znakomity malarz i rysownik, użyczył nam swojego obrazu "Girl Dancing On The Table" na limitowaną serię festiwalowych gadżetów.

więcej >>>

Zapraszamy do Kawiarni Literackiej

7 komentarzy

Ponoć nie samą muzyką żyje człowiek. Proza i poezja, klasycy i awangardziści, rozmowy i koncerty - a wszystko to w OFF-owej Kawiarni Literackiej, pod czujnym okiem Wojciecha Kuczoka, kuratora naszego literackiego zakątka.

więcej >>>

Twilite dołącza do line-upu!

5 komentarzy

Twilite to duet grający muzykę w stylu indie-folk, charakteryzującą się akustycznymi, gitarowymi brzmieniami i melancholijną atmosferą.

więcej >>>
<<< poprzednie 1 2 3 4 następne >>>